Destabilizacji Europy c.d.

Niemcy: pobyt nielegalny będzie legalny

W piątek 2 grudnia 2022 parlament RFN czyli najwyższe przedstawicielstwo niemieckiego elektoratu uchwalił nielegalną ustawę o zalegalizowaniu prawa pobytu dla 130 tys. uchodźców którzy żyją w Niemczech od ponad 5 lat z tzw. tolerowanym pobytem. Tolerowany pobyt (Duldung) jest niczym innym jak odrzuconym podaniem o azyl. Osoby te nie zostały wydalone do krajów pochodzenia, tylko co roku otrzymywały przedłużanie pobytu.

Za ustawą głosowało 371 posłów z koalicji rządowej SPD/Zieloni/FDP, 226 posłów głosowało przeciwko ustawie. Ustawa daje 18 miesięcy czasu i szansę dobrze zintegrowanym (!) obcokrajowcom którzy posiadali pobyt tolerowany w dniu 31 X 2022 na stały pobyt pod warunkiem, że osoby te nie były karane, nauczą się języka i pracują.

Jak osoba może być dobrze zintegrowana, jeżeli żyje ona ponad 5 lat w Niemczech i nie zrobiła nic w tym kierunku by nauczyć się podstaw języka?

Tolerowany pobyt może też oznaczać, że osoby te nie posiadały podczas przekroczenia granicy żadnych dokumentów i podały nieraz fantazyjne nazwisko. Osoby te nie kooperowały i nie zwracały się do ambasad krajów pochodzenia w celu uzyskania paszportu i w ten sposób uzyskiwały Duldung. Ustawa wynagradza je, ponieważ teraz będą one mogły zwrócić się do ambasady po prawdziwe dokumenty.

Poseł z SPD Helge Lindh powiedział podczas debtyw Bundestagu, że „wiele ludzi chce osiedlić się w Niemczech i integrować i to jest komplementem dla tego kraju”. Wtórował mu kolega partyjny Sebastian Hartmann z wypowiedzią, że nadszedł czas, by zlikwidować zesztywniałą, nienaturalną politykę imigracji i azylu.

Imigracja zarobkowa jest dozwoolna tylko z krajów UE. Tego pan Hartmann z SPD nie wie. Pan Hartmann wprost mówi o imigracji azylowej, co nie jest zgodne z ustawami RFN i ustawami UE.  

Federalna MSW Nancy Faeser (SPD) powiedziała, że tym zakańczamy praktykę łańcuchowych pobytów tolerowanych. Zakańczamy wieloletnią niepewność dla ludzie, którzy są od dawna częścią naszego społeczeństwa. 

 

https://rp-online.de/politik/deutschland/chancen-aufenthaltsrecht-bundestag-verabschiedet-neues-gesetz_aid-80871169

 

Wspaniały Erytrejczyk 

Przed uchwaleniem ustawy kanclerz Schloz (SPD) mówił, że uchodźcy są wspaniali no i jego przybycie to komplement.

W poniedzialek 5 grudnia 2022 w małej miejscowości Illerkirchberg znajdowały się dwie dziewczynki w drodze do autobusu szkolnego Ece Sarigül (14 l.) i Nerea M. (13 l.). Z ośrodka dla azylantów z Afryki wyskoczył 27-letni Erytrejczyk i zaatakował je nożem. Ece nie przeżyła ataku. Policja natychmiast zatrzymała wszystkich azylantów z ośrodka, w tym jak się okazało sprawcę.

Ci wymienieni poprzednio politycy milczeli na temat tego ataku.

Pani MSW Faeser kilka tygodni wcześniej nawet pojechała na miejsce podpalonego ośrodka dla azylantów i krzyczała do kamer o tendecjach prawicowych i rasizmie. Ośrodek podpalił strażak-piroman.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29224758,niemcy-nozownik-zaatakowal-dwie-dziewczynki-nie-zyje-14-latka.html

 

Zamordowana Ece Sarigül pochodzi z rodziny azylantów z Turcji, z grupy religijnej alewitów których jest w Niemczech około 500 tys. Na miejsce zbrodni przybył ambasador Turcji i MSW Badenii-Wirtembergii Thomas Strobel (zięć Schäuble). Tym razem nie udało się nic zatuszować tak jak to było w Ludwigshafen, gdzie Erytrejczyk który pokłócił się ze swoją byłą i potem zamordował na ulicy dwóch mężczyzn.

Bardzo wzruszające jest też, że amabsador Turcji interesuje się losem azylantów z Turcji. Po wizycie ambasadora nawet i w tzw. mediach pojawiły się wywiady z mieszkańcami, którzy otwarcie mówili, że azylanci zaczepiają nie tylko kobiety, ale też i dziewczynki w wieku od 6 lat.

 

https://www.mopo.de/news/panorama/trauer-um-getoetete-ece-s-tuerkischer-botschafter-fordert-aufklaerung/

 

Trzy komplementy z Afganistanu i jeden komplement z Iraku

Trzy lata temu w w 2019 roku w tym samym Illerkirchberg została do ośrodka dla azylantów z Azji zwabiona 14 latka, którą następnie pod wpływem narkotyków zgwałciło trzech Afgańczyków i jeden Irakijczyk w wieku od 17 do 26 lat. Oczywiście wszyscy są już po odsiedzeniu okrutnych kar: 2 lata i 2 miesiące oraz 2 lata i 3 miesiące na wolności.

Jeden z nich mieszkał czasowo, no właśnie gdzie. W Illerkirchberg! Niemcy to bardzo wesoły i dowcipny kraj i praworządny, jak żaden inny kraj na świecie. Ten zwolniony gwałciciel miał być deportowany do Afganistanu, co zażądała minister sprawiedliwości Badenii-Wirtembergii Marion Gentges (CDU). Federalna MSW Faeser nawet nie odpowiedziała na pismo tenżej.

W dzień pogrzebu Ece w środę został przeniesiony z ośrodka „Azja” do innego miasta. W czwartek inny Erytrejczyk z ośrodka „Afryka” popełnił samobójstwo.

 

https://www.bild.de/bild-plus/news/inland/news-inland/tatort-illerkirchberg-behoerden-skandal-um-diesen-vergewaltiger-82221614.bild.html

 

Kanclerz Schloz (SPD). „uchodźcy są wspaniali”.

Pani ginekolog z Monachium miała 8 tys. pacjentek z tego 5 tys. kobiet było obrzezanych.

https://www.focus.de/regional/muenchen/gynaekologin-behandelt-beschnittene-frauen-jetzt-steht-sie-vor-dem-ruin_id_180440819.html

 

Hagen: 23 letni pan przebywający nielegalnie w Niemczech został schwytany na kradzieży w Netto. Klient chciał pomóc kasjerce która dostała cios w twarz, po czym inni klienci sklepu zaczęli bić „pomagającego” i wrzeszczeli i skandowali jakieś tam hasła gdy nadjechała policja - czyli z ich punktu widzenia przedstawicielstwa obcego dla nich państwa.

Same komplementy w sklepach.

 

https://www.t-online.de/region/dortmund/id_100095496/skurriler-einsatz-in-hagen-kunden-unterstuetzen-netto-dieb-und-beschimpfen-polizei.html


Kobiety honorowe

Szanowna pani Sarah Nagel z Partii Lewicy w Berlinie (w lutym są wybory i pani potrzebuje głosów obcokrajowców) zabroniła służbom miejskim z jej dzielnicy brać udział w obławie w lokalu „New Marin” w dzielnicy Neukölln. W lokalu tym spotykają się od południa bezrobotni i konsumują np. jagnięcinę za 50 euro. Oczywiście bez kobiet. Potem można pograć w ruletkę i w inne gry hazardowe oraz poczytać broszurki islamistyczne (co stwierdzono podczas obławy kilka tygodni temu).

W jakichś tam mediach panowie z klanów określili ją jako kobieta honorowa („Ehrenfrau”). 

 

https://www.newmarin.berlin/

https://www.bz-berlin.de/berlin/neukoelln/neukoellner-stadtraetin-laesst-mitarbeiter-nicht-an-clan-razzia-teilnehmen

https://www.tagesspiegel.de/berlin/clan-grosse-lobt-linken-politikerin-als-ehrenfrau-ordnungsamt-durfte-teures-lokal-in-berlin-neukolln-nicht-kontrollieren-8985322.html

 

Berlin - stolica najbardziej praworządnego państwa na świecie.

W dzielnicy Mitte w Monbijou-Park został zbudowany zamek na placu zabaw dla dzieci z krzyżem i gwiazdą na wieżyczkach. Dzieci były pytane czy to chcą i życzyły sobie prawdziwego pałacu.

Pani burmistrz dzielnicy Mitte Stefanie Remlinger (Zieloni) kazała zdemontować krzyż i gwiazdę ponieważ są to symbole religijne. Pani Remlinger jest też honorowa.

Allachu akbar

W wielu miastach niemieckich jak na fotce doszło do blokad ulic w zeszłą sobotą, po tym jak Maroko pokonało Portugalię. Marokańczycy płci męskiej oraz panowie z innych krajów afrykańskich i azjatyckich wymachiwali flagami z jadących aut i krzyczeli Allachu akbar.

 

https://www.express.de/sport/fussball/wm-2022-marokko-fans-fluten-duesseldorf-nach-spanien-sieg-376685

https://www.bild.de/news/inland/news-inland/randale-nach-wm-halbfinale-befuerchtet-der-marokko-plan-der-deutschen-polizei-82234306.bild.html

 

Dzielnica Düsseldorfu Maghreb w której robiono fotki

https://www.google.com/search?q=marokkaner+ellerstra%C3%9Fe&rlz=1C1PRFG_enDE1033DE1033&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjYxI6Ptfb7AhU4hv0HHS7QCqYQ_AUoA3oECAEQBQ&biw=1536&bih=775&dpr=1.25


Tydzień wcześniej 3 grudnia odbył się w Düsseldorfie protest przeciwko polityce rządu irańskiego. Brało w nim udział niecałe 100 osób. Także i po egzekucjach w Iranie na podobne protesty nikt nie przyjedzie.

Bo nikt nie będzie protestować przeciwko Koranowi!

W Suhl w Turyngii w ośrodku dla azylantów doszło do masowej bójki po zwycięstwie drużyny marokańskiej, bo nie wszyscy azylanci cieszyli się wygraną.

 

https://www.bild.de/regional/thueringen/thueringen-aktuell/suhl-tumultartige-szenen-erneut-ausschreitungen-vor-asylheim-82188992.bild.html