Zielona islamizacja

Przed spotkaniem G7 w Sali Pokoju w ratuszu w Münster (Monastyr) usunięto na rozkaz zielonej MSZ Annaleny Baerbock krzyż.

Spotkanie odbyło się w piątek 5 listopada. W piątek? Tak w piątek! Czy to nie jest czasem dzień świąteczny u muzułmanów? Tak. No to mogło się parę milionów muzułmanów pośmiać z głupoty niemieckiej. Do 2017 roku partia Zielonych współrządziła w landzie Północna Nadrenia-Westfalia, który to dał kilka milionów euro na budowę meczetów w Duisburgu i w Kolonii. Pani Baerbock mówi o laickiej polityce, ale jej partia daje miliony na budowę meczetu podlegającego tureckiemu ministerstwu ds. religii. Kompletna hipokryzja.

No ale co można wymagać od pani MSZ Baerbock, której doradcą jest pan Adnan Tabatabi. Czy pan Adnan Tabatabi jest lewicowy i zielony? Tak oczywiście. Gdyby nie był lewicowy i zielony nie byłby doradcą pani minister z Partii Zielonych, która jest najlepszą partią na świecie gdy chodzi o prawa człowieka. Tatuś Adnana, Sadegh Tabatabai studiował w Niemczech, potem był członkiem rządu Iranu za Chomeiniego, następnie był ambasadorem specjalnym Iranu (!) w Niemczech, gdzie zmarł w 2015 roku. Zajmował się też przemytem broni i handlował opium! A żeby było pikatniej to wymienię, że siostrzyczka Sadegha, czyli ciotunia Adnana, doradcy zielonej ministerki, której partia krytykuje nieprzestrzeganie praw człowieka w Polsce, była żoną Achmeda Chomeiniego (zm. 1995) i synową ajatollacha. 

Kuzynem Adnana jest teolog Hassan Chomeini, który w roku 2021 był możliwym kadydatem na stanowisko prezydenta Iranu.

Pan Adnan Tabtabai prowadzi firmę consulting w Bonn i otrzymał ostatnio od MSZ 900 tys. euro na projekt dialog Iranu z krajami ościennymi. Coś takiego. Baerbock sądzi, że jak da milion, to Iran zmieni politykę. Adnan często występuje w telewizji niemieckiej, oczywiście w programach państwowej TV jako ekspert od spraw irańskich (też i CNN). Oczywiście on nigdy nie chwali rządu irańskiego, ale też i nigdy go nie krytykuje, po prostu mówi to co od niego oczekują.

Taki orientalny cwaniaczek, który sobie nieźle żyje z pieniędzy podatnika niemieckiego. No i kto mu dał obywatelstwo niemieckie?

Na stronie internetowej IPG można podziwiać profil doradcy Adnana Tabatabai.

IPG jest skrótem od Internationale Politik und Gesellschaft (Międzynarodowa polityka i społeczeństwo), to jest oddział, co widać Fundacji Friedricha Eberta (Friedrich-Ebert-Stiftung), fundacji partii, no której? Oczywiście SPD! Kto jest przewodniczącym fundacji? ... No kto zgadnie… oczywiście Martin Schulz.  

Irański generał Ghasem Sulejmani zginął 3 stycznia 2020 podczas amerykańskiego ataku na lotnisko w Bagdadzie. Na jednym z portali internetowych Adnan Tabatabai pisał, że Irańczycy czczą generała Gwardii Rewolucyjnej i opłakują jego śmierć z wielkim współczuciem. Adnan Tabatabai kumpel Schulza, tego od praw człowieka, płacze po śmierci generała Gwardii Rewolucyjnej w Iranie.

Brak słów.

https://www.ipg-journal.de/ipg/autorinnen-und-autoren/autor/adnan-tabatabai/

https://www.focus.de/politik/deutschland/iran-experte-beim-wdr-baerbock-berater-pflegt-enge-kontakte-zum-mullah-regime_id_169609061.html

https://de.wikipedia.org/wiki/Sadegh_Tabatabai

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ghasem_Solejmani


Islamski halloween

Czy jest coś takiego? Tak. Gdzie? W Dojczland! 

Islamski halloween w Hamburgu

https://www.youtube.com/watch?v=KlsK_qKrenY

https://www.bz-berlin.de/berlin/neukoelln/kinder-und-junge-maenner-werfen-pyrotechnik-in-neukoelln


Sylwester arabski jest wszystkim znany, ale ostatnio coraz więcej osób z pochodzeniem multikulturalnym świętuje halloween. Chociaż z tym świętowaniem to należy zrelacjonować. W Berlinie do mieszkania przez otwarte okno dwóch młodocianych wrzuciło petardę.

Na przystanku kolejowym Gesundbrunnen około 50 młodocianych migrantów otoczyło mężczyznę w wózku inwalidzkim i obrzuciło go petardami. Policja zatrzymała 47 osób! Też i w dzielnicy multikulturalnej Neukölln jednostka policji została obrzucona petardami i kamieniami.

 

Halloween w Duisburgu

W gettach dla migrantów Hochfeld, Marxloh i Ruhrort hordy wyrostków atakowały przejeżdżające tramwaje obrzucając je jajkami lub kamieniami. W jednym wypadku została wybita szyba pojazdu. W wielu przypadkach kopane były drzwi jadącego tramwaju, także że motorniczy zostali zmuszani do nagłego hamowania.

 

Ekonomista z Syrii

Mohamed A. (28 l.) jest po rewizji wyroku po raz kolejny raz przed sądem. W więzieniu zapuścił sobie brodę i jest teraz mocno wierzący. Powodem procesu ekonomisty (tak ekonomisty!) z Syrii który przyjechał do Niemiec w 2016 roku jest mord na prostytutce Nataszy z Bułgarii, którą zabił młotkiem po seksie w krzakach przy lotnisku w Dortmundzie i która według zeznań koleżanki z pracy chciała po karierze cielesnej studiować filologię.

https://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/ruhrgebiet-aktuell/dortmund-syrer-zum-dritten-mal-wegen-prostituierten-mordes-vor-gericht-81751286.bild.html

 

Syryjski chłopczyk uśmiecha się, bo kontrolerowi biletów wbił nóż w brzuch. Nie miał z powodów religijnych z tym żadnego problemu.

https://www.bild.de/regional/dresden/dresden-aktuell/messerattacke-schwarzfahrer-sticht-auf-kontrolleur-ein-81791558.bild.html

 

Wściekły murzyn

Murzynowi przeszkadzał starszy pan w pociągu i na przystanku Köln-Mülheim wyciągnął pana na peron i zaczął go bić i kopać. Inni pasażerowie odsunęli rozwścieczonego murzyna, który uciekł. Policja poszukuje murzyna i starszego pana. Widocznie pan myśli, że to jest normalka w społeczeństwie multikulturalnym i po pobiciu poszedł do domu.

 

W Berlinie rozpoczął się proces przeciwko Turkowi Bilal T. który na początku tego roku zastrzelił azylanta z Turcji Abdulcelil B. (pięciokrotny ojciec). Bilal T. zastrzelił go w tegoż aucie suv BMW X5. Zastrzelony azylant miał przy sobie  4517 Euro, podczas przeszukania pensjonatu dla azylantów znaleziono 34600 euro oraz w schowku w banku 88700 euro i biżuterię.

 

Co można robić gdy się jest po wyroku w Turcji?

Wyjeżdża się na azyl do Niemiec przez Ukrainę!

Mert Fahri Akin (28 l.) był po wyroku i przyjechał dwa miesiące przed morderstwem 24 X w Norymberdze do Niemiec. Prawdopodobnie przyjechał do Niemiec jako uchodźca z Ukrainy wraz ze swoim kumplem Orhan (35l.) karanym w Turcji za zabójstwo. Obaj nie byli zarejestrowani jeszcze jako azylanci.

Sahan Özgür (30 l.) był Turkiem urodzonym w Norymberdze, gdzie prowadził lokal shisha. Mert zastrzelił Sahana, Orhana postrzelił, na instagramie pochwalił się, że zastrzelił dwa psy. Na instagramie jest też jego fotografia podczas treningu z pistoletem w ręku. Przypuszczalnie Mert Fahri Akin planował sobie życie z wymuszonych haraczów.

Jest poszukiwany przez policję. Co ciekawe, kamery okolicznych lokali nagrały świadków strzelaniny, ale ci szybko jakby to powiedzieć zmyli się i są też poszukiwani przez policję. Dzielnica Norymbergi w której doszło do morderstwa jest multikulturalna, dlatego też świadkowie boją się krwawej zemsty. To jest kurczę blade państwo prawa!

https://www.bild.de/regional/nuernberg/nuernberg-news/nuernberg-killer-auf-der-flucht-beerdigung-von-mord-opfer-sahan-oe-81764240.bild.html

https://www.hurriyet.com.tr/avrupa/alacak-verecek-kavgasinda-iki-arkadasini-vurdu-42159331

 

Klan arabski Al-Zein zabił uchodźcę z Syrii Salwan A. zamieszkałego w Solingen, chodziło tutaj najprawdopodobniej o wymuszony haracz.

W Moers koło Duisburga został zabity krawiec turecki, według policji zwłoki zostały poćwiartowane i wyniesione ze sklepu. Policja nic nie wie. A ja przypuszczam, że też chodziło też o rozbójnicze wymuszenie.

I na koniec gwałt w piątek w Chemnitz, w dzień zdjęcia krzyża na spotkaniu G7. 20-latka została zgwałcona przez Araba.

Brak słów!