Notka spóźniona po grypie

Trzy tygodnie temu w niedzielę odbyły się wybory do landtagu w Dolnej Saksonii. Były to czwarte i ostatnie wybory do landtagu w tym roku.

Dotychczas rządziła w Hanowerze koalicja SPD/CDU. Obie duże partie weszły w kampanię wyborczą z przyrzeczeniem przyszłej koalicji z Zielonymi. W ten sposób Zieloni zyskali niecałe 6 procent głosów więcej, podczas gdy koalicjanci je stracili. Zwycięstwo SPD będzie interpretowane jako wzmocnienie pochodzącego z tej partii kanclerza Olafa Scholza. Dla chadeków był to najgorszy wynik od ponad 60 lat. Zieloni profitują też z licznych nadań obywatelstwa niemieckiego dla tzw. uchodźców. Z parlamentu wyleciała FDP, partia bez jakigokolwiek profilu.

Wybory wygrali Zieloni. Partia zdominowana przez głupią ideologię wiatraczków i komórek solarnych, partia która przez lata blokowała budowę terminalu na gaz ciekły obecnie wygrywa wybory.

Frekwencja wyborcza wynosiła 60,3%, podczas gdy w roku 2017 jeszcze 63,1%.

Wynik wyborów w %

SPD: 33,4 (-3,5)

CDU: 28,1 (-5,5)

Zieloni: 14,5 (+5,8)

AfD: 10,9 (+4,7)

FDP: 4,7 (-2,8)

Lewica: 2,7 (-1,9)

Inne: 5,6 (+3,3)

Powoli, powoli ociężale jak żółw, Zieloni zdobywają kolejne landy. Z Dolną Saksonią Zieloni uzyskali 12 z 16 landów w którym będą rządzić i rozpowszechniać swoją chorą ideologię wiatraczków. Z 84 milionów mieszkańców RFN 65 milionów będzie rządzonych przez Zielonych. Z pozostałych 18 milionów 13 milionów mieszka w Bawarii, a 5 mln w Meklemburgii, Saksonii-Anhalcie i Saarlandzie. 

Kilka dni po wyborach pani posłanka do parlamenu w Turyngii Dorothea Marx zażądała by zabronić AfD (10,9%), po czym zawtórowali jej posłowie z Lewicy. Nikt nie wpadł na pomysł by tzw. uchodźców bez dokumentów pozamykać w obozach dla internowanych.


W telewizji państwowej ARD w talkshaw Maischberger wystąpiła Greta Thunberg, która pieprzyła, że elektrownie atomowe w Niemczech nie powinny zostać wyłączone. Po niej wystąpił w tym samym talkshaw lider CDU Friedrich Merz który stwierdził, że przyłącza się do zdania Grety Thunberg.

Ludzie tu trzeba się dobrze nad tym zastanowić, do jakiego stanu zidiocenia doszło społeczeństwo niemieckie. Panienka Thunberg decyduje o polityce energetycznej RFN, a lider największej partii opozycyjnej zajmuje stanowisko do jej wypowiedzi.

Podczas zjazdu partii Zielonych w Bonn w sobotę 15 X uchwalono, że dwóm elektrowniom atomowym przedłuży się zezwolenia obowiązujące do 2023 roku. Greta podziałała.

Zielone party wieczorem:

https://twitter.com/MichaelBroecker/status/1581519245476700161

No ale co moża wymagać od wyborców, jeżeli były minister finansów chadek Schäuble, którego partia wpuściła do Niemiec dwa miliony afrykańskich i azjatyckich psycholi, radzi Niemcom w wywiadzie by ubierali dwa swetry i przy tym się głupio uśmiechał.

https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/schaeuble-appell-in-energiekrise-dann-zieht-man-halt-einen-pullover-an-81579756.bild.html

 

Pani Georgine (przedtem Georg) Kellermann jest kierownikiem studia Essen TV państwowej WDR dla landu Północna-Nadrenia-Westfalia. Georgine daje na twitterze porady by krótko wskakiwać pod prysznic, a następnie wstawia fotki ze swoich urlopów w USA. Czerwono-zielona pan(i) spędza urlopy w USA.

https://twitter.com/OERRBlog/status/1579869181142368263

 

Pani MSW Nancy Faeser ani żaden z wybitnych polityków niemieckich którzy są wszyscy największymi demokratami na całym świecie nie wypowiedzieli się na temat morderstwa w Ludwigshafen w kraju związkowym Nadrenia-Palatynat we wtorek 18 października, wręcz przeciwnie pani Faeser pieprzyła o wzrastającej wrogiej atmosferze przeciwko uchodźcom!

 

Tzw. „uchodźca“ z Somalii pokłócił się z przyjaciółką, po czym na ulicy zabił maczetą przypdkowo spotkanego malarza Jonasa S. (20 l.) i jego szefa Saschę K. (35 l.). Jonas został zabity ciosem w szyję, następnie Somalijczyk odciął mu ramię wrzucił na przypadkowy balkon po czym zabił kilkoma ciosami w klatkę piersiową szefa który się rzucił na pomoc, oraz ciężko zranił dwie inne osoby.

Sprawca krzyczał przy tym „Allahu akbar“.

Tego drodzy czytelnicy nie przeczytacie w antypolskich mediach polskojęzycznych.

15 czerwca 2022 roku 35-letnia Sawsan Mhamdi,Tunezyjka zamieszkała w Reuver, w Niderlandach wyszła z mieszkania i 19 czerwca została zgłoszona na policji jako zaginiona. 15 czerwca koło Mainz-Bingen znaleziono spalone zwłoki kobiety. Po uzyskaniu DNA w środę 19 października policja holenderska natychmiast aresztowała jej męża.

 

W nocy z 19 na 20 października spłonął w Groß Strömkendorf (Meklemburgia) budynek w którym mieszka 14 uchodźców z Ukrainy. Nikt nie został ranny. Na miejsce zbrodni pospieszyła w piątek 21 października MSW Faeser, towarzyszyła jej pani premier Schwesig (SPD). Obie kłapały ryjem o tym, że w Niemczech nie ma miejsca na używanie siły przeciwko uchodźcom….i trzeba twardo ukarać…oh…    

Pożar zasłonił dymem morderstwo na tle islamistycznym w Ludwisghafen.

No ale niedaleko Ludwigshafen w Speyer też w piątek 27-letni pan z Afganistanu ciężko zranił nożem dwie znane mu kobiety 36-letnił i jej 16-letnią córkę.

W tym samym Ludwigshafen z aresztu śledczego zgodnie z przepisami został zwolniony niedawno morderca (Niemiec) Lukas V. 21 października rozpoczął się proces przeciwko niemu. Jest on całą dobę pod obserwacją policji. W roku 2019 zgwałcił trzy małoletnie dziewczynki i zranił nożem mężczyznę. Jako 17-latek zgwałcił i zabił 12 marca 2020 17-letnią Zoe.

To jest kurcze bladę państwo prawa krytykujące wszystko i wszystkich.

 

A tak wygląda typowy proces sądowy w tym najlepszym państwie prawa na całym świecie.

 

Niemiec Hüseyin C. z Burgdorf pod Hanowerem nie chciał zaakceptować, że Niemka Esra odeszła od niego i dopadł ją pewnego dnia z nożem w ręku i zabił 13 ciosami.

(Wszyscy są azylantami z Turcji z obywatelstwem RFN).

 

https://www.cz.de/celler-land/gewalttat-burgdorf-familie-erinnert-getoetete-beim-prozess-gegen-ehemann

 

Niedziela 30 X

Azerbejdżanin w Stadtallendorf zabija 41 ciosami nożem swoją byłą żonę

Nour J. Syryjczyk z traumą wbija nóż w ciało kontrolera biletów i śmieje się podczas aresztowania

https://www.bild.de/regional/dresden/dresden-aktuell/messerattacke-schwarzfahrer-sticht-auf-kontrolleur-ein-81791558.bild.html

 

A tak działa policja niemiecka

https://www.bild.de/video/clip/news/nach-geldautomaten-sprengung-bankraeuber-fluechten-und-die-polizei-schaut-zu-81774598.bild.html

 

I na koniec ciekawostka - urząd celny na lotnisku w Monachium zarekwirował dwie upieczone antylopy ukryte w bagażu turystki z Ghany