Milcząca lewica podczas gdy biją LGTB c.d. Berlin: wyrok dla Mohammeda

Multi-kulti w Niemczech spokojnie rozwija się dalej:

Mohammed T. - 28-letni trzykrotny ojciec i jego kumpel Wissam B. obaj uchodźcy z Iraku z traumą zamieszkali w Berlinie trzy razy porwali kobiety do auta i potem je zgwałcili. Mohammed został skazany na 10,5 roku Wissam na 13 lat więzienia.

25-letni Irakijczyk Shaho K. i jego kumpel 35-letni Irańczyk Hamid C. zamordowali 53-letnią prostytutkę w Hanowerze za telefon i niecałe 1000 euro. Shaho był jej stałym klientem i pani naniosła jego zapowiedzianą wizytę do kalendarzyka. Podczas napadu wsadzili jej majtki do ust i zakleili taśmą. Kobieta dusiła się przez dłuższy czas. Obaj dostali po 12 lat za zabójstwo, a nie morderstwo.

We wtorek doszło do kolejnego drobnego incydentu w znanym na całym świecie kąpielisku Columbabad w Berlinie. Otóż kilku panów poproszono ze względu na ich zachowanie o opuszczenie basenu. No i rzeczywiście opuścili basen, ale wrócili wzmocnieni po godzinie i od razu zaatakowali ochroniarzy. Ochroniarzom udało się uciec do wieżyczki: niestety ale nadjechała policja i nie doszło do multikulturalnej walki wręcz.

Ci których wyrzucono z basenu to Libańczcy, a ochroniarze podejrzewam że Osmanie.

https://www.bz-berlin.de/berlin/neukoelln/columbiabad-security-fluechtete-in-den-bademeisterturm?dicbo

 

Rodzina Al-Zein pochodzi z Turcji z prowincji Mardin i podała się w Niemczech za uciekinierów z Palestyny. W Niemczech hojnie nadano kilku tysiącom Al-Zeinów obywatelstwo niemieckie.

https://de.wikipedia.org/wiki/Al-Zein_(Gro%C3%9Ffamilie)

Rasistowskie kontrole policyjne oraz utworzenie mobilnych posterunków policyjnych (!) powoduje, że w Zagłębiu Ruhry odbywa się coraz mniej igrzysk ulicznych.

W dzielnicy Essen Altendorf walki uliczne pomiędzy klanem Al-Zein i klanem Hassan odbywały się przez 5 dni 24-29 czerwca 2022. 25 czerwca to nawet na ulicy znajdowało się około 400 osób uzbrojonych w stoły, nogi stołowe, krzesła, talerze itd.

 

Typowy list gończy za trzema panami z traumą. W Berlinie zaatakowali i obrabowali 1 stycznia wracającego do domu 16-latka. 16 latek odniósł obrażenia głowy i szczęki pisze w meldunku policyjnym. (Skopali go po głowie).

https://www.bz-berlin.de/polizei/jugendlichen-16-geschlagen-und-beklaut-wer-kennt-diese-brutalen-raeuber?dicbo

 

Typowy list gończy za dwoma panami z traumą. W Berlinie zaatakowali i obrabowali dwóch mężczyzn.

https://www.bz-berlin.de/berlin/tempelhof-schoeneberg/zwei-maenner-geschlagen-bedroht-und-ausgeraubt-fahndung?dicbo

 

Pan z Ghany z trumą podpalił materace w domu towarowym w Berlinie. Prokuratura chce pana z Ghany umieścić w zakładzie zamknniętym, pan z Ghany krzyczał w sądzie, że to jest rasizm.

 

https://www.bz-berlin.de/polizei/menschen-vor-gericht/betten-in-kaufhaus-angezuendet-angeklagter-schreit-richter-an?dicbo

 

Berlin - W środę policja przeprowadziła obławę w na terytorium miasta której celem był coraz bardziej wpływowy klan algierski. Zarzuty były typowe: pobicia, szantaż, uprowadzenie.  

Ciekawa była rewizja u szefowej klanu. Tam przez przypadek znaleziono skrzypce  z XVIII wieku o wartości około 275000 euro skradzione 3 lata temu z konserwatorium

Ukradł je 41-letni Berthold S., znany policji od 25 lat, po czym odsprzedał je jakiemuś paserowi. Został zidentyfikowany przez nagrania kamer. Obecnie przebywa po raz kolejny w więzieniu.    

No i na koniec marsz LGTB w Berlinie. W sobotę wieczorem dwie dziewczyny i chłopak wracający z niej zostali zaatakowani wpierw werbalnie przez grupę 9 młodych mężczyzn, jedna z dziewczyn została uderzona w twarz, ponieważ się odezwała.

W innym miejscu mężczyzna powracający z festynu LGTB został zaatakowany przez grupę 8 mężczyzn, którzy go kopali min. po głowie.

Ci którzy demonstrują za tolerancją zostali pobici przez obcych migrantów.

I nikt się tym nie przejmuje, nie ma żadnego krzyku w mediach.

https://www.welt.de/vermischtes/article240091937/Berlin-Hunderttausende-Besucher-beim-Christopher-Street-Day.html

 

Informowały o tym tylko Die Welt, Berliner Zeitung i Tagesspiegel.  

No i gdzie są te lewicowe media które tak głośno krzyczą gdy podpity azylant upadnie i się zrani?

https://tiny.pl/wh325