Pobicia osób LGTB a lewica milczy!

Olaf Scholz: „imigracja to wielkie szczęście dla Niemiec“

Sören Link (SPD) burmistrz Duisburga: „przestępczość to nie jest kwestia religii lub narodowości“.

Verena Schäffer szefowa frakcji Zielonych w landtagu Północnej Nadrenii-Westfalii: „problem klanów jest wyolbrzymiony“.

 

Na rozgrzewkę fotografia uczniów odznaczonych w projekcie „Demokracja“ przez panią MSW RFN Nancy Faeser. 

https://uploads.disquscdn.com/images/21d4b26259673a3ed8aab57e3724688088cb02d9978895cae7f0dfb8e6088e35.jpg

 

Rabia – Bractwo Islamskie - to jest symbol używany przez Erdogana (każdy urlopowicz w Turcji dostarcza gotówkę islamistom!)

Szare Wilki – turecka organizacja nacjonalistyczna- podejrzana o zamach na papieża

 

Pan z Kolonii (to jest to miasto od tej burmistrz z łokciem!), czy też jak BILD pisze „kolończyk“ Erkan A. wyjechał do Turcji po tym jak zastrzelił w knajpie mafii albańskiej „No name“ w Kolonii w listopadzie 2015 Albańczyka. Mafia albańska włamała się do baru shisha tureckich „Hells Angels“. Erkan A. ukrywał się, ale został jednak schwytany przez policję turecką i no i teraz dostał obywatelstwo tureckie w tempie ekspresowym i nigdy nie zostanie wydalony do Niemiec.

Pan Ibrahim K. który towarzyszył Erkanowi A. w drodze do knajpy „No name“ też wyjechał do Turcji, no ale niestety był wmieszany w małą strzelaninkę z czterema zabitymi, w tym policjant. W Turcji nie ma żadnych taryf ulgowych i Ibrahm został skazany na 43 lata więzienia.

 

Ramin Yektaparast

 

Ramin Yektaparast to nie jest jakaś postać z bajek Disneya, tylko syn azylantów z Iranu który jest podejrzany o morderstwo oraz kilka prób zabójstw. Pan wyjechał do Iranu i na tzw. mediach socjalnych nabija się z niemieckiego systemu prawnego. Ten pan ma nawet hasło w wikipedii, po to by Niemcy mogli sobie poczytać jak to jest w  społeczeństwie multikulturalnym.

Syn prześladowanych politycznie azylantów wyjechał sobie do Iranu.   

https://de.wikipedia.org/wiki/Ramin_Yektaparast

 

https://www.bild.de/news/inland/news-inland/haftbefehl-gegen-ramin-y-das-irre-jammer-video-des-stueckel-rockers-77680462.bild.html

 

Al-Zein

W Düsseldorfie rozpoczął się proces przeciwko klanowi Al-Zein, który jest znany z mediów ponieważ policja szturmowała jego willę w Leverkusen w zeszłym roku.

Klan ten oferuje np. tzw. uchodźcom pieniądze na rozwinięcie interesu, a następnie żąda comiesięcznego haraczu. Kto się sprzeciwiał lądował w barze shisha w izolowanej dźwiękochłonnej piwnicy przeznaczonej dla tortur. To są Niemcy w roku 2021!

 

Szef klanu mieszkał w willi w Leverkusen, w latach 2014-2021 suma zasiłku socjalnego wynosiła dla niego 456 tys. euro.

Do klanu należy kilka tysięcy osób, w tym w policyjnych kartotekach prowadzonych jest 231 Al-Zeinów, dwucyfrowa liczba odbywa obecnie kary więzienia. To jest prawdziwe społeczeństwo multikulturalne.   

W sobotę 25 czerwca biło się na ulicy w multikulturalnej dzielnicy Altendorf w Essen około 400 mężczyzn, ranny został tylko jeden Al-Zein który dostał nożem w szyję i ł był natychmiastowo operowany. Ponieważ nikt nie wygrał, doszło do mniejszej bitewki z około 100 mężczyznami w niedzielę. Powodem są obrazy pomiędzy panami z klanu Al-Zein i klanu Hassan.

 

W poniedziałek policja skontrolowała auto w którym znaleziono drobną broń (=noże).

W nocy z wtorku na środę zatrzymano kilka zamaskowanych osób w tej dzielnicy. Wniosek: oddziały policji kontrolują dzielnicę całodobowo.

https://www.t-online.de/region/duesseldorf/id_100017042/prozess-um-al-zein-clan-schlaege-im-schallisolierten-keller-.html

 

Nie ma to jak rodzina!

 

W Görlitz rozpoczął się proces dwóch kuzynów Turków w wieku 20 i 18 lat, którzy dwa lata temu zgwałcili 15-latkę, po gwałcie zatelefonowali jeszcze do trzech innych kuzynów którzy ją też zgwałcili. Obaj są podejrzani o inne gwałty i molestowania.

https://www.tag24.de/justiz/gerichtsprozesse-dresden/schuelerin-missbraucht-sex-taeter-20-und-sein-cousin-18-vor-gericht-2476616

 

 

Gratulacje

15 czerwca Ahmed Abou-Chaker syn szefa klanu Arafata Abou-Chaker kupiła posiadłość z dwoma willami (16.674 m2, 560 i 634 m2) w Keinmachnow pod Berlinem. Arafat kupił tą posiadłość wspólnie z rapperem Bushido, ale po kłótni posiadłość poszła na licytację w celu rozwiązania wspólnej własności. Jedyną osobą licytującą był 21-letni Ahmed.

Skąd Ahmed miał 7.401.500 euro nie wiadomo, no ale takie pytanie byłoby rasistowskie. Według BILDA członkowie klanu chodzili po sali sądowej i kontrolowali czy widzowie mają włączone telefony.

 

Gratulacje dla policji niemieckiej która ma nowe wozy bojowe do walki na froncie jak tutaj na fotce w Gelsenkirchen podczas obławy na afrykańską mafię handlu narkotykami i bronią palną.

https://www.bild.de/regional/ruhrgebiet/ruhrgebiet-aktuell/mit-panzer-und-scharfschuetzen-razzia-gegen-drogenhaendler-80403428.bild.html

 

Lewicowe milczenie

 

Dwie panie transseksualne spędziły wieczór w berlińskim klubie „Avenue Club“ przedtem Cafe Moskau) na Karl-Marx-Allee 34. Kilku panów wyrażało chęć kopulacji, jeden z nich chwycił nawet panią za ramię. Gdy się okazało, że panie nie są prawdziwymi paniami doszło przed lokalem do pobicia. Ochroniarze klubu i klientela – około 50 mężczyzn przyglądało się jak dwóch uchodźców pobiło jedną z nich.

Po tym zapalili papierosa!!! i uciekli gdy usłyszeli syreny karetki i policji. Jeden ze sprawców został jednak schwytany, a policja odmówiła podania jego danych.

https://www.bz-berlin.de/berlin/mitte/mann-pruegelt-vor-club-auf-transsexuelle-frauen-ein

 

Marsz równości w Karlsruhe 4 czerwca w sobotę w tym roku zakłóciły napady na jego uczestników.  

W sobotę po godzinie 22 grupa osób okrążyła kobietę z flagę LGTB, obraziła ją i następnie pobiła. Flagę spalili. Gdy osoby marszu pospieszyły za pomocą doszło do małej bójki z 6 rannymi.  

Potem okazało się w że w sobotę osoby z LGTB były wielkrotnie obrażane lub im grożono.

Sprawcy – grupa około 20 - 30 osób mają wygląd południowców.

https://www.dasding.de/newszone/csd-karlsruhe-schlaege-ermittlungen-100.html